Barlux

led

Historie naší firmy

Naše firma působí na trhu od roku 1993. Svoji činnost od počátku zaměřovala na kompletní dodávky IT systémů a sítí s komplexní péčí o zákazníka. Máme za sebou řadu instalací v náročných provozech, jako jsou vydavatelství deníků, tiskárny, grafická a nahrávací studia, střední a vysoké školy.

Počátkem roku 2010 jsme rozšířili svou obchodní činnost o úsporné a ekologické produkty, které využívají LED technologii. Stali jsme se výhradním dovozcem LED produktů s označením Barlux. Jedná se o nejnovější typy osvětlení nahrazující širokou škálu dosavadně používané osvětlovací techniky, které nabízejí úsporou elektrické energie oproti klasické technologii o 60% - 90%.

Na základě dlouhodobé spolupráce s našimi zákazníky jsme měli možnost realizovat instalace LED osvětlení právě v těchto náročných provozech, kde se mnohdy pracuje nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Filozofie naší firmy

Filozofií naší firmy byl vždy osobní přístup k zákazníkům se snahou o doporučení nejvhodnějšího řešení. Tento přístup bychom rádi praktikovali i při nabídce a prodeji produktů Barlux.

Na základě spolupráce s našimi produktovými manažery jsme schopni Vám nabídnout adekvátní náhradu Vašeho stávajícího osvětlení tak, aby splňovalo minimálně stejné technické i hygienické normy jako osvětlení dosavadní, a pokud je to možné, výrazně zlepšilo světelné parametry.

Chceme Vás přesvědčit o tom, že pro každý typ osvětlení jsme schopni z nabídky Barluxu vybrat plnohodnotnou úspornou variantu v LED provedení jak po stránce svítivosti, tak barevné věrnosti, to vše samozřejmě s výraznou finanční úsporou pro Vaši firmu.

       Ing. Radan Knop
               ředitel

NAŠE PRODUKTY:

LED Trubice
LED TRUBICE
LED Lampa
LED LAMPY
LED Reflektor
LED REFLEKTORY
LED Panel
LED PANELY
LED Těleso
LED TĚLESA

Adresa:

1. Československého armádního sboru 1322/2
708 00 Ostrava
Česká republika
 

Kontakt:

Tel.: +420 596 139 115
Fax.: +420 596 139 115
E-mail: barlux # barlux.cz
 

Ostatní:

IČ: 26818752
DIČ: 26818752
kalkulačka
© 2021 Barlux, všechna práva vyhrazena. Sitemap.xml